Tinger SCOUT
Image is not available
Image is not available
Tinger Armor
Image is not available
Image is not available
Tinger Track
Image is not available
Image is not available
Tinger T
Image is not available
Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Women’s Challenge 4×4 2018


Idea rajdu
Women’s Challenge 4×4 to odpowiedź na klasyczne rajdy terenowe, w których kobiety startują w zasadzie z samymi mężczyznami. W tym przypadku mają okazję sprawdzić się w iście damskim gronie. To impreza zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i amatorek, które chcą poznać rajdy i dobrze się bawić.

Women’s Challenge 4×4 edycja 2018

Women’s Challenge 4×4 to najbardziej kobiecy rajd terenowy w Polsce. 23 czerwca tego roku w mieście Wisła, odbyła się jego druga edycja. Tym razem na starcie stanęło ponad 50 uczestniczek, w tym lekarki, dziennikarki, celebrytki i doświadczone zawodniczki. Rywalizowały w naprawdę trudnych warunkach. Czekało je błoto, trudne trawersy i leśne podjazdy.

W tym roku uroczysty start odbył się w Wiśle z udziałem trzykrotnego Rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza i burmistrza miasta Tomasza Bujoka. Przy okazji rajdu na miejscu można było skorzystać z porad specjalistów w ramach akcji „Śląskie. Dla Kobiety”. Poświęcona ona była profilaktyce raka piersi. Była t też okazja do zobaczenia z bliska egzotycznych pojazdów off-radowych takich jak wszędołazy Sherp, gąsienicowe Laprany czy amfibie Tinger. W tym roku honorowym gościem rajdy była Narimah Szamat, a więc organizatora podobnego rajdu w Malezji. Tam od kilku lat w dżungli ścigają się Europejki i muzułmanki, które łączy jedna pasja – rajdy. Tradycyjnie już rajdy zorganizowane zostały w trzech klasach – extreme (dla doświadczonych), adeventure (dla początkujących) i gość (z pilotem mężczyzną).

Easttracked.pl