Osoby prywatne

Pojazdy marki Tinger są oferowane przez firmę Easttracked.pl. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania i przeznaczeniem do zadań specjalnych. Są świetną alternatywą dla tradycyjnych quadów czy amfibii. Wykorzystuje się je w wielu dziedzinach. Są między innymi świetną pomocą dla osób publicznych. Warto poznać możliwości zastosowania pojazdów marki Tinger w tym sektorze.

Transport w miejsca trudno dostępne

Pojazdy marki Tinger są dostosowane do jazdy po zróżnicowanym terenie. Tym samym okażą się z pewnością świetnym narzędziem do transportu osób w miejsca trudno dostępne. Można nimi podróżować o każdej porze roku, zarówno w dzień jak i w nocy. Wszystko dzięki wyposażeniu w ogrzewanie i reflektory o dużej mocy.

Wycieczki krajobrazowe w trudnym terenie

W przypadku osób publicznych często w grę wchodzi konieczność zapewnienia środka transportu na czas wycieczek krajobrazowych. Wiele z nich odbywa się w trudnym terenie. Najlepiej poznaje się nowe miejsca z bliska, dlatego właśnie zdecydowanie więcej wyciągnie się podróżując poza wyznaczonymi drogami. Pojazdy marki Tinger zapewniają pełen komfort dla pasażerów, co dodatkowo zwiększa zalety ich wykorzystania podczas wycieczek krajobrazowych w trudnym terenie.

Dostarczanie sprzętu

Pojazdy oferowane przez firmę East Tracked dojadą w każde, nawet najbardziej dzikie miejsce. Tym samym świetnie sprawdzą się jako narzędzie do dostarczania sprzętu na wydarzenia takie jak polowania czy zawody wędkarskie, które są świetną formą spędzania wolnego czasu.

Osoby prywatne
Przewiń na górę