Wykorzystanie przez firmy komercyjne

Firma EastTrack jest dealerem marki Tinger. Oferuje nowoczesne pojazdy zastępujące tradycyjne quady czy skuery. Produkty wyróżniają się wyjątkowymi możliwościami technicznymi, dodatkami i luksusowym wykończeniem. Warto bliżej poznać oferowane pojazdy i możliwości ich wykorzystania przez firmy komercyjne.

Oferta firmy EastTrack

Samochody EastTrack to nowoczesne pojazdy gąsienicowe i pojazdy ośmiokołowe 8 na 8. Mogą zastępować zarówno skutery śnieżne, quady jak i amfible. W ofercie można znaleźć modele Tinger Track, Armor i Scout. Wszystkie charakteryzuje wysoka jakość i niezawodność nawet w bardzo trudnych warunkach.

Wykorzystanie przez firmy komercyjne

Dzięki ofercie EastTrack firmy komercyjne mogą uatrakcyjnić swoją ofertę i tym samym znacząco zwiększyć zyski. Pojazdy marki Tinger zapewniają niezawodność i możliwość wykorzystania nawet podczas bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych. Da się ich używać nawet do doglądania dużych terenów o nieregularnym kształcie. Są zdecydowanie bardziej trwałe niż tradycyjne quady czy skutery. Będą również nieocenionym wsparciem dla firm organizujących eventy w terenie. Zagwarantują uczestnikom ekstremalne przeżycia bez ryzyka wypadków. Tinger Scout sprawdzi się także jako pług do odśnieżania zarówno okolic domu jak i większych powierzchni. Pojazdy gąsienicowe świetnie radzą sobie na śniegu. Warto również zwrócić uwagę na możliwość przewozu dużej ilości ekwipunku. Niektóre modele posiadają bagażnik z przodu i z tyłu oraz obszerny dach.

Wykorzystanie przez firmy komercyjne
Przewiń na górę