Tinger Track C500

Tinger Track C500 jest „złotym standardem” z zakresu Tinger ATV.

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi może on łatwo zmieścić się w standardowej przyczepie lub furgonie, ale jego inteligentny projekt nie narusza pojemności. Tinger Track C500 nie boi się przeciwności. To potężny projekt i wysoka jakość konstrukcji pozwalają na przekraczanie terenu tundry i piaszczystych pustyń, śniegu i przeszkód wodnych.

Wysoką drożność osiągnięto dzięki mocnym, trwałym 500mm gąsienicom, które mają bardzo niskie ciśnienie uziemienia: 0,05 kg / m2. Zredukowane i wzmocnione zawieszenie długodystansowe zapewnia maksymalny komfort i stabilność, nawet na trudnym terenie z prędkością do 35 km/h.

Silne silniki (warianty 57km i 68km) są siłą napędową, wytrzymałości i temperamentu modelu Tinger Track C500, dając pojazdowi udźwig 800 kg. Zdolność do ciągnięcia ciężkich ładunków czyni go idealnym do prowadzenia działalności rolniczej, przekształcając ATV w w pełni funkcjonalny ciągnik. Ty decydujesz, jaki rodzaj pojazdu to będzie: asertywny i agresywny lub posłuszny i praktyczny.

Posiadanie Tinger Track C500 oznacza, że nie będziesz szukał kompromisów. Nie musisz rozważyć opcji „albo / lub”. Dzięki Tinger Track C500 będzie miał nieograniczoną kontrolę nad każdą sytuacją!

GALERIA ZDJĘĆWIDEO
WYMIARY


PARAMETRY TECHNICZNE


POBIERZ ULOTKĘ


Tinger Track C500
Przewiń na górę